Ważne

Zadebiutował LG G Pad X 8.3 z pełnowymiarowym portem USB

Znaleźć obecnie tablet z Androidem i pełnowymiarowym portem USB graniczy z cudem. Okazuje się, że najnowszy produkt LG właśnie taki jest. Niestety, najprawdopodobniej nie pojawi się w sprzedaży poza amerykańską siecią Verizon, przez co należy go traktować jako swoistą ciekawostkę.

Mowa o LG G Pad X 8.3, który w ostatnich tygodniach dawał nam o sobie znać, ale całkowicie nieoficjalnie. Okazuje się, że jest to następca LG G Pad 8.3 z 2013 roku, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem. Jakie parametry oferuje?

Najnowszy tablet koreańskiego koncernu, jak łatwo wywnioskować z nazwy, ma wyświetlacz o przekątnej 8,3″ – jego rozdzielczość to 1920 x 1200 pikseli. Urządzenie działa dzięki połączeniu ośmiordzeniowego procesora o częstotliwości taktowania 1,5GHz (prawdopodobnie Qualcomm Snapdragon 615) i Androida w wersji 5.0 Lollipop.

Na jego pokładzie znalazło się też miejsce dla aparatu 8 Mpix, kamerki 2 Mpix, 16GB pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej dzięki slotowi kart microSD o 128GB) oraz akumulatora o pojemności 4800 mAh. Co ważne, oferuje także LTE.

LG G Pad X 8.3 jest dostępny w sprzedaży od dziś w cenie wynoszącej 299,99 dolarów bez abonamentu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona