Ważne

To jeszcze nie koniec 7-calowych tabletów. Nadchodzi Acer Iconia One 7 B1-760

Początek czerwca to nie tylko kolejne urodziny Tabletowo (w tym roku świętujemy już 5-lecie!), ale również tajwańskie targi Computex. Doskonale już wiemy, że podczas ich trwania poznamy nową serię tabletów od Asusa – ZenPad. Okazuje się, że Acer również nie pozostanie dłużny i przynajmniej jedną nowość zaprezentuje. Ma nią być kolejny członek rodziny Iconia One 7 – tym razem o oznaczeniu kodowym B1-760.

Niestety, jeśli chodzi o parametry techniczne urządzenia, póki co nie wiemy na ich temat prawie nic. Oprócz tego, że z pewnością będzie oferował 7-calowy wyświetlacz (na co wskazuje jego nazwa) o nieznanej rozdzielczości, ma działać pod kontrolą Androida w wersji 5.0 Lollipop już po wyjęciu z pudełka.

Jeśli chodzi o pozostałe podzespoły B1-760, głośno mówi się o 16GB pamięci wewnętrznej, 1GB RAM oraz czterordzeniowym procesorze Intel Atom Z3735. Biorąc pod uwagę, że dotychczasowe urządzenia z serii Iconia One należały do niskiej, maksymalnie średniej półki, nie możemy się spodziewać po tym modelu, że będzie się jakoś szczególnie wybijał na tle konkurencji. Chyba, że ceną – tu Acer może zaskoczyć.

Targi Computex 2015 ruszają drugiego czerwca, aczkolwiek pierwsze konferencje odbędą się już dzień wcześniej.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona