Asus Fonepad 7 ME175CG otrzymał aktualizację do Lollipopa

Asus Fonepad 7 ME175CG zdecydowanie nie należy do najnowszych tabletów tajwańskiego koncernu. Jego premiera miała miejsce na początku zeszłego roku. Wartym odnotowania jest fakt, że w momencie oficjalnej premiery na rynku pracował pod kontrolą Androida 4.3 Jelly Bean. Okazuje się, że właśnie otrzymał aktualizację do “androidowego lizaka”.

ME175CG jest jednym z wielu przedstawicieli serii Fonepad Asusa, które umożliwiają wykonywanie połączeń głosowych jak zwykłe telefony. Pierwotnie działał w oparciu o Androida Jelly Bean, natomiast w międzyczasie otrzymał aktualizację do KitKata (czyli wersji 4.4). Teraz, ku uciesze użytkowników tego produktu, urządzenie dostało Androida 5.0 Lollipop. Z tego, co wiem, aktualizacja udostępniana jest od kilku dni, zatem wielu z Was mogło ją odnotować już w ostatnich dniach – niekoniecznie dziś.

Trudno nie odnieść wrażenia, że będzie to już ostatnia aktualizacja Fonepad 7 ME175CG, aczkolwiek są to moje domysły, a nie pewna informacja od samego Asusa.

Jak wygląda Lollipop na rzeczonym tablecie możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Dzięki Krzysztof za info!

Komentarze

  • mocnodziwny

    smieszna jest ta polityka androida , co chwile wydaje nowe wersje z nowymi smacznymi nazwami ktore cale wieki nie sa aktualizowane w telefonach pewnie dlatego ze prawie nic nie dodaja , niby juz jest lolipop i zaraz bedzie kolejny a kto go ma ? 1 procent telefonow ? pewnie nawet nie.

  • Piotr

    Asus FE170CG też otrzymał lizaka w zeszłym tygodniu

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona