Ważne

Manta Quad Titan MSP5006 – szklana obudowa i niska cena

Wczoraj do oferty 5-calowy smartfon wprowadziła marka Kruger&Matz (Flow 2), dziś swoje trzy grosze dodała Manta. W jej portfolio pojawił się niskobudżetowy produkt o nazwie Quad Titan (MSP5006), który wyceniono na 399 złotych.

Jak łatwo wywnioskować po bardzo niskiej cenie urządzenia, jest to telefon o bardzo podstawowych parametrach. Dowodem tego niech będzie niska rozdzielczość 5-calowego wyświetlacza – 540 x 960 pikseli, tylko 512MB RAM oraz 4GB pamięci wewnętrznej – na szczęście z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD. Za działanie smartfona odpowiada czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz (prawdopodobnie któryś z Mediateków) i system Android w wersji 4.4.2 KitKat.

Quad Titan oferuje technologię dual SIM, dzięki której można korzystać z dwóch kart SIM, jak również aparat 5 Mpix i kamerkę 2 Mpix. Za czas jego działania odpowiada akumulator o pojemności 2100 mAh, a wśród modułów łączności znajdziemy WiFi, Bluetooth oraz GPS. Wymiary modelu to 143 x 71,5 x 8,4 mm, natomiast waga – 160 g.

Nowość Manty została zamknięta w szklanej obudowie, dzięki czemu może się wyróżniać na tle pozostałych telefonów dostępnych w cenie ok. 400 złotych. Mi jednak przypomina myPhone Infinity – z tą różnicą, że Infinity ma o wiele ciekawsze parametry i jest zarówno mniejszy (4,7”), jak i sporo droższy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona