Ważne

Fujitsu Arrows Tab Q665 – odporny i funkcjonalny tablet z Windowsem

Fujitsu jest firmą doskonale znaną z bardzo ciekawych projektów smartfonów i tabletów, które… często niestety dostępne są wyłącznie na rodzimym rynku, czyli w Japonii. Najnowszy sprzęt producenta, Fujitsu Arrows Tab Q665, również może zainteresować – zarówno przez wzgląd na jego parametry, jak również odporność.

Urządzenie jest nie tylko odporne na zachlapania, ale również na kurz, dzięki czemu staje się atrakcyjne dla osób wykorzystujących tablety w warunkach mniej sprzyjającym elektronice niż normalni użytkownicy. Co więcej, może znaleźć zastosowanie w rozwiązaniach korporacyjnych dzięki zastosowaniu skanera odcisków palców i NFC.

Fujitsu Arrows Tab Q665 jest wyposażony w ekran o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości Full HD i działa pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1, 8.1 Pro lub 7 Pro (w zależności od wersji). Za jego pracę odpowiada procesor Intel Core M (Core M-5Y10C lub Core M-5Y31) wspierany przez 4GB lub 8GB RAM-u, a dane możemy przechowywać na dysku SSD o pojemności 256GB.

Opcjonalnie mamy tu 3G lub 4G, a w standardowym pakiecie otrzymujemy port USB 3.0, wyjście microHDMI, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 ac oraz kamerkę i aparat. Do tabletu można podłączyć dedykowaną klawiaturę, która przekształca tablet w hybrydę.

Najnowszy tablet Fujitsu został wyceniony na ok. 1300 dolarów w wersji podstawowej.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona