Ważne

LG G Pad X z Androidem 5.0 Lollipop i LG UX 4.0

LG G Pad X to najnowszy tablet od firmy LG, który niedługo zadebiutuje w sieci Verizon w USA. Na razie nie wiemy na jego temat zbyt dużo. A o jego istnieniu dowiedzieliśmy się dzięki Evanowi Blassowi, który opublikował na swoim profilu na Twitterze pierwszy render pokazujący, jak będzie wyglądało to urządzenie.

Tablet swoją budową podobny jest do poprzednich tego typu urządzeń od koreańskiego koncernu, zarówno do LG G Pad 8.3 zaprezentowanego we wrześniu 2013 roku, jak i G Pad 8.0 z ubiegłego roku. Urządzenie w większości wykonane zostało z tworzywa sztucznego, natomiast tylna obudowa – z aluminium. Moim zdaniem całość prezentuje się bardzo nowocześnie i może się podobać.

LG G Pad X będzie pracował pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop z autorską nakładką LG w najnowszej wersji, czyli UX 4.0. Z racji tego, że jest to urządzenie przeznaczone w pierwszej kolejności do sieci Verizon, wiadomo, że dostępne będzie w wersji z obsługą LTE. Dokładna specyfikacja urządzenia niestety nie jest jeszcze znana.

Kiedy oficjalna premiera LG G Pad X? Trudno prorokować, jednak wydaje mi się, że to kwestia najbliższych tygodni.

Komentarze

 • Radek

  W zasadzie LG G PAD 8.3 też miał większą część plecków wykonanych z aluminium :)

  • Nyana

   Zgadza się! G pad 8.3 z tyłu posiada dwa paski plastiku maskujące wszystkie anteny i złącza, a reszta pleców wykonana jest aluminium, które z resztą świetnie łapie rysy.

  • MichalN20TV

   Przepraszam. Pomyliłem się przy pisaniu posta. Zgadzam się z wami.

 • Pawel

  Jesteś nowym redaktorem czy (jeśli tak to przepraszam) przegapiłem Cię?

  • MichalN20TV

   Tak jestem nowym redaktorem.

   • Pawel

    Fajnie piszesz. Więcej proszę! :)

    • MichalN20TV

     Dzięki :) W miarę możliwości będę dodawał więcej postów :)

 • Jacek.P

  Mnie się ten tablet nie podoba osobiście. No ale jeśli chodzi o wygląd, to każdy ma swoje subiektywne zdanie. Dla mnie jest po prostu brzydki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona