Ważne

Oppo R7 i R7 Plus z funkcją szybkiego ładowania: 5 minut ładowania – 2 godziny rozmów

Letnie miesiące to z reguły tak zwany „sezon ogórkowy”. Ale zanim się rozpocznie wiele wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z co najmniej kilkoma ciekawymi premierami – również chińskimi. W czerwcu Meizu ma zaprezentować MX5 i M1 Note 2 FHD, natomiast już za kilka dni, dokładnie 20 maja, Oppo pokaże światu swoje dwie nowości: R7, o którym już wielokrotnie słyszeliśmy i jego większy odpowiednik – R7 Plus.

Na pierwszy plan wysuwa się jedna z funkcji oferowanych przez nadchodzące smartfony Oppo. Otóż o ile pojemność ich akumulatorów raczej nie będzie zachwycająca (R7 – 2330 mAh, R7 Plus – na razie nie wiadomo), tak będą oferowały szybkie ładowanie: ładowanie przez pięć minut ma pozwolić na dwie godziny rozmów telefonicznych. Brzmi to aż nieprawdopodobnie, nie sądzicie?

Jak przystało na flagowce, oba modele będą mogły się pochwalić ciekawymi parametrami technicznymi. W Oppo R7 znajdziemy przede wszystkim 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 615 z 3GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej oraz aparat o rozdzielczości 20,7 Mpix – tak bardzo zachwalany w poniższym wideo.

Na temat specyfikacji większego z modelu, Oppo R7 Plus, póki co nie mamy zbyt wielu informacji. Wiadomo jedynie, że będzie oferował naturalnie większą przekątną wyświetlacza, natomiast pod obietywem aparatu będzie miał czytnik linii papilarnych.

Premiera Oppo R7 i R7 Plus już 20 maja. Biorąc pod uwagę, że mniejszy z nich ma kosztować 2999 juanów (ok 480 dolarów), warto poczekać na ujawnienie pełnej listy parametrów technicznych.

Poniżej możecie zobaczyć dwa krótkie spoty reklamowe z Oppo R7 i R7 Plus w roli głównej:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona