Ważne

Co z tym Androidem Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 2?

Samsung Galaxy Note 2 został zaprezentowany podczas targów IFA we wrześniu 2012 roku, a od wprowadzenia go do sprzedaży minęło już 2,5 roku. Z tą większą radością użytkownicy tego modelu przyjęli informację sprzed kilku miesięcy, że otrzyma aktualizację do Androida Lollipop. Niestety, w ostatnim czasie na temat rzekomej aktualizacji pojawiło się tak wiele sprzecznych informacji, że już trudno prorokować, które były prawdziwe.

Z najnowszych wieści wynika, że Android Lollipop dla Galaxy Note 2 zostanie udostępniony w wybranych krajach. I tak, wiele wskazuje na to, że aktualizacja pojawi się w takich państwach, jak Hiszpania, Dania, Portugalia czy Maroko.

Biorąc pod uwagę hipotetyczną możliwość, że faktycznie Samsung udostępni aktualizację wyłącznie w wybranych krajach, to co będzie z Polską? Zapytałam o to tydzień temu Jerzego Łabudę z Samsung Polska:

Wczoraj podobne pytanie padło ze strony znajomego redaktora, odpowiedź była bardzo zbliżona:

Zatem w dalszym ciągu możemy mieć nadzieję, że Lollipop dla Galaxy Note 2 pojawi się również w Polsce. A gdyby się coś zmieniło – z pewnością damy znać.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona