Ważne

Dzięki tej funkcji w Google Play nigdy nie przeoczysz interesującej Cię nowości

Dotychczas w sklepie Google Play mieliśmy możliwość kupna gier i aplikacji, które są dostępne od ręki. Dziś pojawiła się nowość, dzięki której już nigdy nie przeoczymy premiery interesującego nas tytułu – pod warunkiem oczywiście, że wcześniej pojawi się w sklepie. Jest nią możliwość wstępnego zamówienia treści z Google Play. Odpowiedni przycisk pojawia się w miejscu „Kup/zainstaluj” przy grach, które jeszcze nie są dostępne do kupienia.

Wstępna rejestracja pozwoli na otrzymywanie zainteresowanym osobom powiadomień o tym, że gry, w których się „zarejestrowali” są już do kupienia w Google Play. Oczywiście opcja ta jest całkowicie darmowa, a zainteresowanie danym tytułem nie jest jednoznaczne z koniecznością kupienia go po otrzymaniu powiadomienia o dostępności.

Pierwszą grą, którą można w ten sposób wykazać zainteresowanie, jest Terminator Genisys: Revolution stworzona przez studio Glu Mobile. Jej premiera ma mieć miejsce ok. 1 lipca, czyli w terminie, kiedy film o tym samym tytule trafi do kin. Wtedy też poznamy cenę tytułu, która aktualnie pozostaje wielką niewiadomą.

W każdym momencie można zrezygnować z rejestracji, klikając przycisk „wyrejestruj”.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona