Android 5.1.1 Lollipop dla Nexusa 7 2013 WiFi dostępny w Polsce (OTA)

Nie dalej jak kilka dni temu firma Google opublikowała obraz systemu 5.1.1 Lollipop dla swoich trzech tabletów: Nexusa 7 2012, Nexusa 7 2013 i Nexusa 10 (wszystkie w wersji WiFi). Było jasne zatem, że jakiś czas później aktalizacja systemu do najnowszej wersji wkrótce pojawi się na belkach powiadamiających właścicieli wspomnianych tabletów. Dziś aktualizacja w trybie OTA zagościła w Polsce na Nexusie 7 2013 w wersji z WiFi.

Z informacji od jednego z naszych Czytelników wiem, że paczka aktualizacyjna waży jedyne 18MB. To oznacza, że nie ma się co spodziewać rewolucyjnych zmian, a wyłącznie poprawek w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności urządzenia.

android-5.1.1-lollipop-nexus7-2013wifi

Jeśli jesteście w posiadaniu Nexusa 7 drugiej generacji w wersji z WiFi i chcecie zaktualizować swoje urządzenie, jeśli dostępność aktualizacji nie została potwierdzona przez automatyczne powiadomienie, zajrzyjcie do ustawień. Wiele wskazuje na to, że Android 5.1.1 już tam na Was czeka.

Dzięki Michał!

Komentarze

 • Nylu

  Mam juz na nexus 7 2013 wifi andriod 5.1.1 po kilku minutach wydaje mi sie ze internet dziala plynniej,laduje baterie i zobacze co jest lepiej czy nie

  • w moim przekonaniu bateria działa lepiej :)

   • Michał Korcz

    U mnie co ciekawe, zostawiłem tablet przez całą noc z włączonym wifi, synchronizacją i lokalizacją. Bateria z około 35% zjechała do godziny 15 do 0%. To jest przegięcie. Nie był używany, ekran nie był włączany.

 • Fedurrr

  na nexus 7 3g tez dali 5.1.1 Dodano nowe animacje i kilka fajnych opcji z zakresu bezpieczenstwa, po aktualizacji zalecam hard resetz poziomu recovery. W lollipop to podstawa by pozniej nic nie mulilo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona