Ważne

Asus Zenfone 2 wkrótce w wersji z 128GB pamięci wewnętrznej

Asus Zenfone 2 to gorący produkt. I choć dostępny jest wyłącznie w kilku krajach (Tajwan, Francja, Indie, a na dniach również Stany Zjednoczone), pozostali wciąż z niecierpliwością wyczekują jego premiery, co widać również po komentarzach na Tabletowo. Dotychczas wiedzieliśmy o dostępności trzech wariantów pojemnościowych modelu: 16GB, 32GB i 64GB. Okazuje się, że wkrótce dołącz do nich 128GB.

W takiej wersji sprzedawany będzie najbardziej wypasiony Zenfone 2, czyli ZE551ML z procesorem Intel Atom Z3580 2,3GHz z 4GB RAM. Co więcej, oznacza to, że użytkownik do wykorzystania będzie miał prawie 256GB przestrzeni na dane, bowiem smartfon tajwańskiego koncernu bez problemu radzi sobie z obsługą kart o pojemności 128GB (co jest jego sporą zaletą).

Wariant z 128GB pamięci pojawił się w sklepie Flipkart i ma zadebiutować w najbliższym czasie, aczkolwiek konkretna data nie została podana. Za urządzenie to przyjdzie nam zapłacić 30000 rupii indyjskich, co daje ok. 472 dolary.

Jakie wersje Asusa Zenfone 2 będą dostępne w Polsce? I kiedy wreszcie możemy się spodziewać oficjalnej premiery? Mam nadzieję, że wkrótce polski oddział Asusa podzieli się tymi informacjami.

Z moimi pierwszymi wrażeniami z użytkowania Asusa Zenfone 2 możecie zapoznać się pod tym adresem.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona