Ważne

Asus Zenfone 2 wkrótce w wersji z 128GB pamięci wewnętrznej

Asus Zenfone 2 to gorący produkt. I choć dostępny jest wyłącznie w kilku krajach (Tajwan, Francja, Indie, a na dniach również Stany Zjednoczone), pozostali wciąż z niecierpliwością wyczekują jego premiery, co widać również po komentarzach na Tabletowo. Dotychczas wiedzieliśmy o dostępności trzech wariantów pojemnościowych modelu: 16GB, 32GB i 64GB. Okazuje się, że wkrótce dołącz do nich 128GB.

W takiej wersji sprzedawany będzie najbardziej wypasiony Zenfone 2, czyli ZE551ML z procesorem Intel Atom Z3580 2,3GHz z 4GB RAM. Co więcej, oznacza to, że użytkownik do wykorzystania będzie miał prawie 256GB przestrzeni na dane, bowiem smartfon tajwańskiego koncernu bez problemu radzi sobie z obsługą kart o pojemności 128GB (co jest jego sporą zaletą).

Wariant z 128GB pamięci pojawił się w sklepie Flipkart i ma zadebiutować w najbliższym czasie, aczkolwiek konkretna data nie została podana. Za urządzenie to przyjdzie nam zapłacić 30000 rupii indyjskich, co daje ok. 472 dolary.

Jakie wersje Asusa Zenfone 2 będą dostępne w Polsce? I kiedy wreszcie możemy się spodziewać oficjalnej premiery? Mam nadzieję, że wkrótce polski oddział Asusa podzieli się tymi informacjami.

Z moimi pierwszymi wrażeniami z użytkowania Asusa Zenfone 2 możecie zapoznać się pod tym adresem.

Komentarze

 • netdog

  U nas zgodnie z polityką Asusa sprzedawany będzie “odpad”. Analogicznie do tabletów serii Fonepad 8 i MemoPad z najgorszymi parametrami, które 500 km na zachód Europy sprzedawane są niby takie same a jakieś inne…

  • No właśnie słyszałam, że ma być najlepsza wersja (4GB RAM, Z3580), ale nie wiem w jakim wariancie (w jakich wariantach?) pojemnościowym. Słabsza też powinna być, ale raczej promowana będzie ta ciekawsza.

   • Alibaba40

    Znając politykę ASUS względem Polski to może to być wersja nie z 4 GB Ram a z 4 GB Rom :D.

    Ale to nie tylko specyfika ASUS-a – podobnie Lenovo robi. Najwyraźniej dostosowują jak proszki i kawę do lokalnych wymogów – za tą samą cenę mniej pamięci i zblokowane (na ogół softwerowo) funkcje.

 • dafuq

  The hype is real!
  #AsusZenfone2

 • isia

  Już wie Pani czy aktualizacja zmieniła coś w czasie wytrzymałości baterii? bo zastanawiam się nad kupnem Zenfona 2 i nie wiem czy warto, czas trzymania baterii 3h na włączonym ekranie trochę odstrasza. Pozdrawiam

 • agentTM

  Co do tych 250GB to w specyfikacji z Flipkart pisze że:

  MEMORY AND STORAGEExpandable MemorymicroSD, upto 64 GBMemory4 GB RAM, 128 GB ROMInternal128 GBhttp://www.flipkart.com/asus-zenfone-2-ze551ml/p/itme6pvujxsjr4mf?pid=MOBE6PVURXTRHH7N&ref=L%3A3385221762899136219&srno=b_3

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona