Ważne

Samsung Galaxy A 9.7 z S Pen w Polsce w połowie maja

Od nieco ponad tygodnia w Polsce można zamawiać w przedsprzedaży tablet Samsung Galaxy Tab A z 9,7-calowym wyświetlaczem. W najbliższych dniach do sprzedaży w pierwszych krajach (w tym w Singapurze) trafi nieco bardziej „wypasiona” i funkcjonalna wersja tego produktu, wyposażona w rysik S Pen. Wiemy już, kiedy możemy spodziewać się jej w Polsce.

O ile na przykład w Singapurze Samsunga Galaxy Tab A 9.7 z S Pen będzie można kupić już od jutra (1 maja), tak w naszym kraju będziemy musieli nieco dłużej poczekać na jego rynkową premierę. Dowiedzieliśmy się, że urządzenie oficjalnie zadebiutuje około 20 maja, ale bardzo możliwe, że już tydzień wcześniej będzie można wejść w jego posiadanie.

Polskie ceny modelu z rysikiem S Pen nie są znane (dla przypomnienia ceny wersji bez rysika: 16GB WiFi – 1249 złotych i 16GB LTE – 1449 złotych). W Singapurze za urządzenie to przyjdzie nam zapłacić, odpowiednio, 498 dolarów i 598 dolarów.

We wspomnianym kraju, również jutro, na półkach sklepowych pojawi się mniejszy brat Galaxy Tab A 9.7 – Galaxy Tab A 8.0, również z S Pen. Ten model będzie sprzedawany w cenie wynoszącej 398 dolarów (WiFi) i 498 dolarów (LTE). W Polsce mniejszy tablet nie będzie dostępny.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona