Ważne

Evernote wprowadza pośredni pakiet – Plus za 50 złotych/rok

Evernote jest jedną z tych aplikacji, których nazwy najczęściej padają we wszelkiego typu wpisach traktujących o programach „must have”. Bo faktycznie Evernote znacznie potrafi usprawnić pracę – zwłaszcza, jeśli korzystacie z urządzeń działających pod kontrolą różnych systemów operacyjnych. Dziś twórcy programu poinformowali o wprowadzeniu nowej subskrypcji.

Dotychczas użytkownicy Evernote mogli wybierać pomiędzy dwoma dostępnymi pakietami: darmowym z bardzo podstawową funkcjonalnością, ale dla wielu wystarczającą oraz płatnym (dość drogim – 100 złotych/rok), bardzo zaawansowanym. Domyślacie się, co to oznacza: albo nie płacicie i jesteście zdani na korzystanie z ograniczonego programu, albo wydajecie dość sporą kwotę (zwłaszcza w obliczu m.in. OneNote dostępnego z pakietem Office 365) i cieszycie się ze wszystkich jej możliwości. Wreszcie twórcy Evernote postanowili wprowadzić pakiet pośredni – za połowę ceny Premium i z połową funkcji.

Pakiet nazywa się Evernote Plus i kosztuje 50 złotych na rok. Umożliwia przede wszystkim dostęp do notatek w trybie offine, którego dość mocno brakuje w pakiecie podstawowym (ale nie bez powodu jest darmowy), jak również przesłanie 1GB danych w miesiącu.

W poniższej tabeli możecie zobaczyć co oferuje Evernote w poszczególnych pakietach:

evernote-plus-nowy-abonament

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona