Ważne

Promocja: Goclever Insignia 530 LTE za 749 złotych

Recenzując Goclever Insignia 530 LTE miałam z nim jeden podstawowy problem – trudno mi uwierzyć w to, by wielu potencjalnie zainteresowanych klientów kupiło smartfon tej marki (ale podobnie jest np. z myPhone i innymi) za 849 złotych. Być może Goclever posłuchał zabranego przeze mnie głosu w tej sprawie i wraz ze sklepem X-KOM postanowili zaoferować to urządzenie za 100 złotych taniej.

Nie jest to jednak stała obniżka, więc jeśli jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie tego modelu, musicie się śpieszyć. Jest to bowiem akcja Gorący Strzał, trwająca tylko przez dwanaście godzin. W promocji dostępnych jest 50 sztuk (w momencie publikacji tego newsa sprzedanych było ledwie kilka).

Moją recenzję Goclever Insignia 530 LTE znajdziecie pod tym adresem, natomiast poniżej zamieszczam wideo, na którym możecie zobaczyć jak urządzenie to działa.

Oferta obowiązuje do godziny 22, a znajdziecie ją pod tym adresem. Ofertę promocyjną można również znaleźć w serwisie Groupon, ale tam za Insignię 530 LTE przyjdzie nam zapłacić nieco więcej – 777 złotych (z przesyłką gratis).

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona