Ważne

LG w tym roku zamierza sprzedać 12 milionów egzemplarzy G4

Początek roku jest niezwykle udany dla miłośników nowych technologii ze względu na premiery tegorocznych flagowców poszczególnych firm. Poznaliśmy Asusa Zenfone 2, Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, HTC One M9, Sony Xperia Z4 (który jednak trafi do Europy, ale jako Xperia Z3+ – wciąż czekamy na tego „prawdziwego” flagowca), Huawei P8, a wczoraj również LG G4. Już teraz widać, że walka o klienta będzie zacięta, ale koreański koncern ma ambitne plany dotyczące poziomu sprzedaży swojego najnowszego produktu.

Przedstawiciele LG poinformowali, że w tym roku zamierzają sprzedać 12 milionów egzemplarzy G4 na całym świecie.

Co może się okazać kluczem do sukcesu LG G4? Przede wszystkim skórzana klapka, która zbiera pozytywne opinie (ja natomiast jednak ciekawa jak będzie się prezentowała po kilku miesiącach użytkowania) oraz aparat 16 Mpix (1/2.6″ F/1.8). Nie bez znaczenia będzie również cena, która zawsze była niższa od najlepszych high-endowych nowości pozostałych producentów i, jak wynika z informacji ujawnianych przez LG Polska, tak również ma zostać w przypadku LG G4. Mówi się o kwocie 2599 złotych za wersję z plastikową klapką, ale informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona przez polski oddział firmy.

LG G4 już dziś ma trafić do sprzedaży na koreańskim rynku. W późniejszej kolejności zawita do pozostałych krajach, w tym również do Polski.

Więcej na temat samego LG G4 przeczytacie we wczorajszym materiale.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona