Overmax Edutab 3 Multiset – kolejne podejście do tabletu dla dzieci

Firmy z polskim rodowodem od czasu do czasu próbują swoich sił na rynku tabletów dla najmłodszych. Jedną z nich jest Overmax, która w swojej ofercie ma już kilka takich modeli. Wczoraj poznaliśmy kolejnego przedstawiciela sprzętu dla dzieci – Overmax Edutab 3 Multiset.

Urządzenie przede wszystkim przyciąga wzrok (głównie dzieci) dwoma wersjami kolorystycznymi: fioletową i niebieską. Jednak to nie barwy mają odgrywać tu pierwsze skrzypce, a edukacyjność tabletu. Ma on nie tylko sprawdzać się w zabawie, ale również w edukacji: poznawaniu świata, nauce pisania/czytania/liczenia.

Dzięki kontroli rodzicielskiej, najmłodsi użytkownicy mogą mieć dostęp wyłącznie do zawartości zatwierdzonej przez opiekunów. Edutab 3 Multiset oferuje również jeszcze bogatszy pakiet preinstalowanych aplikacji edukacyjnych. Rzepka – interaktywna czytanka wraz z grami tematycznymi, dostęp do blisko 100 audiobooków – w tym wielu darmowych to dopiero początek interaktywnej przygody. Najnowsza odsłona tabletu Edutab to również karaoke dla dzieci ze ścieżkami dźwiękowymi oraz zestaw filmików edukacyjnych pokazujących między innymi ciekawe eksperymenty w laboratorium czy proste przepisy kulinarne, dzięki którym dzieci mogą gotować razem z rodzicami. Dzięki współpracy z partnerami – Lulek.tv oraz Cudaczek i Przyjaciele, najmłodsi użytkownicy otrzymają również dostęp do wielu gier oraz aplikacji edukacyjnych, które pomogą w nauce języków obcych, pisania czy matematyki.

Parametry techniczne modelu nie zachwycają. Znajdziemy u bowiem 7-calową matrycę o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz i system operacyjny Android w wersji 4.4 KitKat. Wraz z tabletem otrzymujemy w zestawie klawiaturę i myszkę.

Overmax Edutab 3 Multiset przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Do sprzedaży ma trafić w najbliższych dniach w cenie wynoszącej 399 złotych.

Komentarze

 • dd

  dno i wodorosty

 • dafuq

  Musiałbym bardzo nie kochać swojego dziecka, żeby mu to kupić.

 • Oktawiusz Bornus

  Mam poprzedni model i niestety po tygodniu został odstawiony z powodu braku możliwości zabawy, takie lagi ze dziecko wk..wa dostawało a nie radość z zabawy. Nigdy i nikomu nie polecam.

 • Steffniel98

  Fajna propozycja na urodziny bratanka. Z tego co widzę parametry poprawiły się w porównaniu z poprzednim modelem, także zakładam, że firma wyciągnęła wnioski i dopracowała produkt. Ja stestuje.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona