W skrócie: Apple udostępnia iOS 8.4 beta i rozsyła zaproszenia na WWDC 2015

Apple już wczoraj wieczorem rozpoczęło aktualizowanie urządzeń do iOS 8.4 dla zarejestrowanych deweloperów. Oprócz tego dziś pojawiła się informacja, że 8 czerwca odbędzie się coroczna konferencja prasowa WWDC. Czym producent może nas zaskoczyć?

Zacznijmy od iOS 8.4 beta. Tak właściwie co ona wnosi nowego do naszych urządzeń? Przede wszystkim został zmieniony odtwarzacz muzyki. Zmieniono jej wygląd oraz dodano opcję zwaną MiniPlayer, która pozwala na kontrolowanie naszej muzyki podczas, na przykład, przeglądania naszej listy utworów. Dodatkowo ostatnio dodawane albumy są teraz umieszczone od góry listy utworów, a dodatkowo obsługa iTunes Radio została nieco ułatwiona. Oprócz tego dodano możliwość wyszukiwania muzyki zarówno w pamięci urządzenia, jak i iTunes Radio.

ios 8.3

W kwestii eventu organizowanego przez Apple nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że konferencja odbędzie się 8 czerwca bieżącego roku w San Francisco. Zainteresowani wzięciem udziału w tym wydarzeniu muszą zarejestrować się na specjalnej stronie Apple oraz spełnić kilka opisanych tam warunków.

event apple

Jakich nowości możemy spodziewać się podczas konferencji? Nic oficjalnie nie wiadomo. Spekuluje się jedynie, że Apple może pokazać 12,9-calowego iPada Pro/Plus lub nową wersję systemu operacyjnego – iOS9.

Komentarze

 • PW

  Update systemu zawierający głównie nowy odtwarzacz muzyki? Aha… :)

  • Jacek.P

   A później wyznawcy tak się chwała, że mają częste aktualizacje. Nie dziwne skoro z takimi pierdołami.

 • Pol86

  Pierwsza zabawka była z Androidem, zawsze zastanawiałem za co oni jadą tak po tym ios? Teraz mam sam ipada mini 2 retina. Nie zamienię go na androida. Ios tez ma dużo aplikacji które umożliwiają to samo co android np pobieranie z youtube i przeróbkę na mp3 podpinany przejściówkę i przesyłamy na kartę sd :p Ja sobie tak myśle ze ludzie piszą tak złośliwie bo na ios ich nie stać, maja jakieś badziewie typu goclewer z Androidem i to jest ich świat.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona