Ważne

W skrócie: Apple udostępnia iOS 8.4 beta i rozsyła zaproszenia na WWDC 2015

Apple już wczoraj wieczorem rozpoczęło aktualizowanie urządzeń do iOS 8.4 dla zarejestrowanych deweloperów. Oprócz tego dziś pojawiła się informacja, że 8 czerwca odbędzie się coroczna konferencja prasowa WWDC. Czym producent może nas zaskoczyć?

Zacznijmy od iOS 8.4 beta. Tak właściwie co ona wnosi nowego do naszych urządzeń? Przede wszystkim został zmieniony odtwarzacz muzyki. Zmieniono jej wygląd oraz dodano opcję zwaną MiniPlayer, która pozwala na kontrolowanie naszej muzyki podczas, na przykład, przeglądania naszej listy utworów. Dodatkowo ostatnio dodawane albumy są teraz umieszczone od góry listy utworów, a dodatkowo obsługa iTunes Radio została nieco ułatwiona. Oprócz tego dodano możliwość wyszukiwania muzyki zarówno w pamięci urządzenia, jak i iTunes Radio.

ios 8.3

W kwestii eventu organizowanego przez Apple nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że konferencja odbędzie się 8 czerwca bieżącego roku w San Francisco. Zainteresowani wzięciem udziału w tym wydarzeniu muszą zarejestrować się na specjalnej stronie Apple oraz spełnić kilka opisanych tam warunków.

event apple

Jakich nowości możemy spodziewać się podczas konferencji? Nic oficjalnie nie wiadomo. Spekuluje się jedynie, że Apple może pokazać 12,9-calowego iPada Pro/Plus lub nową wersję systemu operacyjnego – iOS9.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona