Ważne

Asus Transformer Book Chi T90 wreszcie pojawia się w pierwszych sklepach. Jeszcze nie w Polsce

O ile większość producentów stara się dotrzymywać terminów premier urządzeń podawanych na konferencjach prasowych, tak Asusowi nie zawsze to wychodzi. Idealnym tego przykładem jest seria Transformer Book Chi, której wszyscy trzej przedstawiciele mieli trafić do sprzedaży w lutym. Rzeczywistość jednak plany zweryfikowała i dopiero wkrótce będzie można powiedzieć, że wszystkie modele są dostępne.

Transformer Book T100 Chi i Transformer Book T300 Chi trafiły do ofert pierwszych sklepów w zeszłym miesiącu, czyli w marcu. Z kolei najmniejszy Chi wciąż nie doczekał się rynkowej premiery. Jak donosi jednak redakcja Liliputing, urządzenie wreszcie zaczęło się pojawiać w ofertach sklepów elektronicznych – póki co przedsprzedażowych. Niestety, na razie dotyczy to wyłącznie Stanów Zjednoczonych.

Cena za podstawowy model (32GB), zgodnie z zapowiedzią tajwańskiego koncernu, wynosi 299 dolarów.

Za tą kwotę otrzymujemy ciekawe urządzenie hybrydowe z Windowsem 8.1 i roczną subskrypcją na Office 365 oraz wyświetlaczem o przekątnej 8,9″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Parametry modelu zawierają przede wszystkim czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3775, 2GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, slot kart microSD, WiFi, port microUSB i 3.5 mm jack audio.

Drogi Asusie, kiedy w Polsce?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona