Ważne

Wiemy jak prawdopodobnie będzie wyglądał iPad Mini 4

W sieci pojawił się film oraz kilka zdjęć, które rzekomo przedstawiają iPada Mini 4. Czy tak będzie wyglądała najnowsza generacja tabletu giganta z Cupertino?

Jak na kolejną generację sprzętu od Apple przystało, iPad Mini 4 będzie prawdopodobnie nieco cieńszy od swojego poprzednika. Do dyspozycji użytkownika zostanie przeznaczony wyświetlacz o tej samej przekątnej 7,9 cala, co w poprzednich “mini”, a całość obudowy będzie wykonana z metalu.

W kwestii wyglądu iPad Mini 4 to będzie on bardzo podobny do wcześniejszych, znanych nam już urządzeń. Z tyłu znajdziemy od góry aparat, a po środku obowiązkowe “nadgryzione jabłko”. Na prawej krawędzi umieszczone zostaną klawisze głośności oraz slot na kartę SIM. Na dolnym boku swoje miejsce znajdzie złącze Lightning oraz podwójne głośniki, natomiast na górze możemy dostrzec otwór na złącze słuchawkowe oraz miejsce na klawisz zasilania.

Na chwilę obecną nieznany jest wygląd przodu iPada Mini 4, ale myślę, że nie będzie on jakoś zaskakujący. Jestem wręcz pewny, że nad wyświetlaczem zostanie umieszczona kamerka do wideorozmów, a pod ekranem znajdziemy fizyczny klawisz home.

Komentarze

 • ira

  To “prawdopodobnie”, czy “wiemy”? Bo jak :wiemy jak prawdopodobnie…” to nic nie wiecie…

  • sadfasdf

   nie zadawaj pytan i klikaj w reklamy

   • ira

    Masz rację :) A więc poziom “njusuw” na tym portalu sobie oszczędzę… Kliknięć nie będzie.

 • Pawel

  Rewolucyjne zmiany! Czy ktoś w to uwierzy?!

 • mały kazio

  Woow! Sensacja. Ipad mini, który wygląda jak ipad mini. Normalnie emejzing.

 • Adam

  Szanowne Tabletowo,
  proszę – zapanujcie zarówno nad językiem jak i poziomem njusów. Jesteście jednym z nielicznych portali o tej tematyce, w którym poziom merytoryczny stoi (stał) na wysokim poziomie – zarówno w artykułach jak i w komentarzach. Niestety – takie artykuły jak powyższy to stroma równia pochyła (o negatywnym zabarwieniu). Taktyka “nie wiem to się wypowiem” lub “nie wiem to coś napiszę” jest fatalna. Co tak naprawdę wniósł ten artykuł do świadomości czytelników – oprócz nieudolnego przyciągnięcia uwagi o mini iPadzie i jego wyglądzie? Jaką funkcję spełnił – oprócz wyświetlenia reklam i zniecierpliwienia części czytelników?
  Pani Kasiu – help…

  • Wielu czytelników jest zainteresowanych kolejnymi generacjami tabletów Apple, więc o nich piszemy. I zawsze to robiliśmy.
   Dotychczasowe przecieki OnLeaks się sprawdzały, więc istnieje duża szansa, że podobnie będzie w przypadku powyższego.

   Co do reklam – jest ich niewiele i nie są irytujące. I jest to jedyne źródło utrzymania tego portalu. Jeśli się komuś podoba to, co robimy – kliknie. Jeśli nie – nie. Nikogo nie zmuszam by cokolwiek robił wbrew sobie.

   • Może warto byłoby też coś zrobić z waszymi redaktorami, fanbojami Microsoftu, którzy trollują w komentarzach dość często?

   • Adam

    Pani Kasiu,
    ja również jestem zainteresowany Apple ale powyższy news można skrócić poniżej magicznych 140 znaków, np. “nowy iPad będzie podobny do starego. Więcej szczegółów podamy jak będziemy wiedzieć więcej aby nie rozsiewać plotek.” W sieci jest dużo plotkarskich portali technologicznych a Tabletowo zawsze było ponad nimi – i w tym Wasza siła (i nawet reklamy wówczas nie przeszkadzają :)). Szkoda czasu na pisanie o przeciekach, plotkach, gdy tyle ciekawych tematów macie w zanadrzu :).

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona