Ważne

Huawei SnapTo – ciekawy przedstawiciel 5-calowych smartfonów z niższej półki

Wybór wśród 5-calowych tanich i dobrych smartfonów wcale nie jest tak szeroki, jakby nam się mogło wydawać. Mi na myśl nasuwają się w pierwszej kolejności takie propozycje, jak Asus Zenfone 5, Motorola Moto G 2gen, Honor 3C (lub Holly) czy Samsung Galaxy Grand Prime. Do tego grona chce dołączyć Huawei ze swoim najnowszym telefonem – SnapTo.

O ile zazwyczaj nie udaje się utrzymać większości nowości w tajemnicy przed premierą, tak w przypadku SnapTo nie było z tym żadnego problemu. Słyszymy dziś bowiem o nim pierwszy raz – w przeddzień rozpoczęcia oficjalnej dystrybucji w Stanach (przez Amazon). Aktualnie trwa przedsprzedaż, w ramach której można zamówić zarówno białą wersję kolorystyczną, jak i czarną.

Telefon kosztuje 180 dolarów. Co otrzymujemy w tej cenie?

huawei-snapto-main

Huawei SnapTo wyposażony zostal w 5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926 o częstotliwości taktowania 2GHz, 1GB RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy dzięki slotowi kart microSD.

Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat z nakładką Emotion UI 2.3, a za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 2200 mAh. Do dyspozycji użytkownika jest również aparat 5 Mpix, kamerka 2 Mpix, Bluetooth 4.0, GPS, LTE oraz WiFi 802.11 b/g/n.

Niestety, aktualnie nie wiadomo kiedy Huawei SnapTo trafi do sprzedaży poza Stanami.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona