Ważne

Rusza Humble Mobile Bundle 11. Gry warte 100 złotych kupisz… za ile chcesz

Co jakiś czas zwolennicy mobilnego grania mają nie lada okazję, by nabyć kilka tytułów za bezcen w ramach Humble Mobile Bundle. Dziś i przez najbliższe dni nadaża się kolejna, bowiem kolejna (11 już) edycja rozpoczęła się dzisiejszej nocy.

Tym razem możemy kupić trzy gry, za które zapłacimy tyle, ile chcemy (począwszy od jednego centa). Są to: Bounden, Auro i Avernum: Escape From the Pit. Jeśli jednak zapłacimy więcej niż w danej chwili wynosi średnia wpłat dokonanych przez dotychczasowych graczy (w chwili, gdy piszę te słowa, średnia kwota to 4,31 dolara) – dostaniemy trzy kolejne tytuły:

Gdybyśmy chcieli kupić wszystkie wymienione wyżej gry osobno bezpośrednio w Google Play, musielibyśmy zapłacić niecałe 100 złotych (dokładnie 98,39 złotych).

A to wciąż nie wszystko. Osoby, które dokonają zapłaty za gry równej lub wyższej niż średnia w danej chwili, w ciągu kolejnych dni otrzymają możliwość pobrania dodatkowych dwóch tytułów. Póki co jednak jest to kupowanie kota w worku, bowiem ich nazwy nie zostały ujawnione. Wciąż jednak jest to świetny interes, bo za kilka dolarów (lub więcej, jeśli chcemy) możemy wejść w posiadanie kilku ciekawych gier o dużej wartości.

Dodatkowo warto pamiętać, że kupując gry w Humble Mobile Bundle 11 sami możemy zdecydować w czyje ręce mają powędrować nasze pieniądze – do deweloperów czy na działalność charytatywną (lub tu i tu).

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona