myPhone udostępnił aktualizację oprogramowania dla smartfona Luna

Na dobry początek świątecznego weekendu (a dokładniej w piątek, co rzuciło mi się w oczy dopiero dziś, w dodatku całkowicie przypadkiem) myPhone udostępnił wszystkim użytkownikom bardzo popularnego smartfona myPhone Luna aktualizację oprogramowania. Jakich nowości możemy się spodziewać i co wprowadza wraz z nowym numerem firmware T6022?

Changelog jest krótki i zawiera następujące pozycje:

  • aktualizacja plików systemowych,
  • poprawa wydajności systemu,
  • naprawa wskaźnika baterii.

Oprócz tego użytkownicy Luny na profilu myPhone na Facebooku wskazują na to, że wreszcie zaczął działać Twitch i HitBox, lekko poprawiona została jakość zdjęć nocnych i delikatnie zmodyfikowane kolory w interfejsie użytkownika.

Aktualizacja dostępna jest w trybie OTA, zatem bez konieczności podłączania telefonu do komputera. Posiadacze Luny powinni zostać poinformowani o jej dostępności automatycznie, a jeśli tak się nie stało – przejdźcie do ustawień i ręcznie wymuście wyszukanie aktualizacji, która z pewnością już tam czeka. Paczka waży 84,98MB, a aby przejść przez proces aktualizacji należy mieć naładowany telefon do 35% (przy niższym stanie nie będzie to możliwe).

myPhone zapewnia, że cały czas pracuje nad dalszą optymalizacją urządzenia, co może przełożyć się na kolejne aktualizacje. Wciąż jednak nie wiadomo czy możemy się spodziewać Lollipopa na myPhone Luna.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona