Ważne

Wesołego Alleluja!

Uśmiechniętego bałwanka, samych trafionych prezentów pod choinką, smacznej kolacji wigilijnej… och, wait. To chyba jednak nie te święta ;-). Tegoroczna świąteczna aura zrobiła nam skuteczny i długotrwały dowcip na Prima Aprilis i skoro tak bardzo chcieliśmy mieć „białe święta”, to mamy… tylko nie te, co trzeba.

Zgodnie z tradycją chciałam Wam życzyć spokojnych, zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świąt. Żebyście przez te dwa świąteczne dni docenili więzy rodzinne, nie przejmowali się kaloriami z tych wszystkich cudownych wypieków z suto zastawionego stołu i nie myśleli o tym, że we wtorek trzeba wrócić na ziemię = do pracy… I choć pogoda za oknem jest, jaka jest, to żeby radość zagościła w Waszych sercach, a rodzinna atmosfera utrzymywała się jak najdłużej. A wszystkim, którzy dziś i/lub jutro pracują – niech ta dniówka w pracy szybko minie, byście mogli spędzić resztę dnia w gronie rodzinnym.

Smacznego jajka, uśmiechniętego zajączka i wesołych świąt Wielkiej Nocy! Udanego śmigusa-dyngusa! Tylko uważajcie na swoje tablety i smartfony… ;)

Alleluja!

Redakcja Tabletowo.pl

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona