Mailbox otrzymał nowy “płaski” wygląd

Mailbox jest jedną z najpopularniejszych usług obsługujących e-mail. Zresztą najlepiej świadczy o tym ilość pobrań – kilka milionów. Niedawno aplikacja doczekała się nowej aktualizacji, która wniosła powiew świeżości do interfejsu. Czy twórcy zdecydowali się na jeszcze jakieś zmiany?

Obecnie Material Design staje się obowiązującym standardem wśród wszystkich twórców aplikacji na Androida. Dzięki temu interfejs urządzeń z tym systemem staje się znacznie bardziej spójny, co na pewno jest istotne. Wróćmy jednak do update’u Mailboxa.

Najważniejsza zmiana dotyczy właśnie nowego designu programu. Według mnie teraz wygląda bardzo dobrze, a w dodatku nic nie stracił ze swojej funkcjonalności. Twórcy chwalą się również, że wyeliminowali dotychczasowe błędy i poprawili szybkość działania. Teraz aplikacja pozwoli także na dodanie każdego pliku, niezależnie od jego typu.

Mailbox Material Design

Już wkrótce Wasze urządzenia powinny powiadomić Was o dostępnej aktualizacji Mailboxa. Cieszę się, że już otrzymał Material Design – według mnie jest spora szansa, że Google’owi uda się zachęcić deweloperów do tworzenia aplikacji w tym stylu.

Komentarze

 • timonq

  Gmail’o podobne, przynajmniej z tych screenów. Od kiedy gmail pozwala dodawać konta zewnętrznych adresów e-mailowych, chyba nie mają sensu takie apki. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jacyś power-userzy e-mailowi, chociaż w gmailu jest to całkiem ładnie rozwiązane:)

  • Maestro

   Akurat w Gmail’u przede wszystkim brakuje mi czarnego tła. Ale jak teraz wszędzie pchają ten mater(n)ial design to już i o to coraz ciężej w przeróżnych aplikacjach :(.

 • timek

  Nie rozumiem czemu wszyscy mowia ze jak jest duza liczba pobran to juz cos jest super a moze polowa tych ludzi od razu usunela aplikacje bo im sie nie podoba wiec nie mozna mowic ze tylu osobom ona odpowiada. Tak samo ze skypem bo jakis filmik ma iles milinonw wyswietlen to jest super tylk ze ktos wlaczy jakis fiilmik to nie znaczy ze mu sie podoba i moze go za chwile wylaczyc ale nie zlicza sie kazdego i wychodza milinoy. Z czego tak naprawde moze sie z 1/10 on podobac a dla reszty bedzie to durne, ale nie ma to jak sztuczne rozdmuchiwanie popularnosci prze to ze ktos cos pobierze czy wlaczy tylko zerknac.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona