Ważne

Google Wallet nareszcie został zintegrowany z Google Maps

Google Wallet jest zwykłą aplikacją mobilną przeznaczoną do płatności. Niedawno jednak jej funkcjonalność uległa znacznej poprawie. Wszystko dzięki ostatniej aktualizacji, która pozwoliła temu programowi na głębszą integrację z Google Maps. Jak się to przełoży na codzienne użytkowanie?

Nowa opcja pozwala nam na dokładne zapoznanie się z tym, gdzie i kiedy płaciliśmy. Przykładowo będziemy mogli bezproblemowo odnaleźć miejsce, w którym byliśmy jakiś czas temu, ale nie możemy przypomnieć sobie nazwy. W dodatku otrzymamy kolejne informacje o dokonanej płatności.

Kolejną nowością jest prostsze szukanie. Od teraz po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych, będziemy mogli odnaleźć poszczególne restauracje, sklepy i wiele innych, w których płaciliśmy Google Wallet. Uważam, że jest to bardzo ciekawa funkcja. Mam nadzieję, że wkrótce ta aplikacja będzie równie dobrze działała na terenie naszego kraju.

Google Wallet

Dobrze, że Google postanowił zintegrować swoje dwie aplikacje – możliwości takiego połączenia są naprawdę spore. Liczę, że wkrótce do tego grona dołączą kolejne programy od firmy z Mountain View.

Komentarze

 • Diggy Orwel

  Obyśmy się nie doczekali tego u nas bo niedługo google powie nam nie tylko kiedy, gdzie i co dokładnie jeśliśmy, ale bez jego wiedzy nie będzie można już pawia puścić…
  Kij ma zawsze dwa końce.

  • Radosław Buńczuk

   Chyba ktoś tu się za dużo naczytał Orwella :)

   • Diggy Orwel

    To on się naczytał mnie ;)
    A tak poza tym, to już dziś Google wie o nas samych więcej niż nasze rodziny :)

 • niconozomu

  Od wielu lat czekam na jakąś aplikacje do płacenia telefonem i jak na razie nic z tego. Nasi operatorzy robią to źle, więc nie mam możliwości korzystania z ich usług.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona