Ważne

Honor 6 Plus dotrze do Europy w maju

W Chinach Honor 6 Plus został zaprezentowany w połowie grudnia. Jego europejska premiera miała miejsce jednak dopiero na początku poprzedniego miesiąca – podczas targów MWC 2015 w Barcelonie. Jeśli czekacie na jego debiut na półkach sklepowych na Starym Kontynencie, ta informacja powinna Was zainteresować.

Aktualnie Honor 6 Plus dostępny jest w chińskich sklepach internetowych – również z wysyłką do Polski. Jego cena wynosi 379 dolarów. Jeśli jednak nie chcecie kupować z takiego źródła, musicie uzbroić się w cierpliwość. Ale tylko miesiąc.

Okazuje się bowiem, że najnowszy flagowiec Honora w Europie będzie można kupić 1 maja. Taką datę rozpoczęcia sprzedaży Honor 6 Plus wskazano zarówno w Wielkiej Brytanii (gdzie przedsprzedaż ma ruszyć już 6 kwietnia), jak i we Włoszech. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w Polsce smartfon ten zadebiutuje w tym samym miesiącu.

W Anglii za Honor 6 Plus przyjdzie nam zapłacić 300 funtów, natomiast we Włoszech – 399 euro. Polska cena, póki co, nie jest znana.

Warto przypomnieć, że wśród najważniejszych parametrów Honor 6 Plus znajdziemy 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, podwójny aparat 8 Mpix, ośmiordzeniowy procesor Kirin 925, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 3600 mAh.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona