Aktualizacja Vibera dodała sporo nowych funkcji

Viber jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. W dodatku jest wieloplatformowy: działa zarówno na laptopach, jak i smartfonach, co jest jego olbrzymią zaletą. Niedawno została wypuszczona aktualizacja, która dodała kilka nowych funkcji oraz funkcji związanych z wiadomościami, a także powiadomieniami.

Najważniejszą zmianą jest dodanie wsparcia dla wearables z Android Wear. Dzięki temu na naszych smartwatchach będziemy mogli odbierać wszystkie powiadomienia z tej aplikacji, co wydaje się świetnym rozwiązaniem i oczywistym posunięciem ze strony twórców Vibera.

Warto wspomnieć o tym, że od teraz, rozmawiając z osobą, której nie mamy w kontaktach, widzimy jej imię i zdjęcie.  Uważam, że w codziennym użytkowaniu powinno się to sprawdzić bardzo dobrze.

W dodatku będziemy mogli zostać administratorem konwersacji. Oznacza to bardziej zaawansowane opcje związane z czatem grupowym, możliwość usuwania poszczególnych jej uczestników, a także edytowania informacji. Gdyby tego było mało, sporym usprawnieniom uległy konwersacje publiczne.

Mnie osobiście najbardziej cieszy fakt, że nareszcie Viber wspiera platformę Android Wear. Mam nadzieję, że rynek werabales zostanie bardziej doceniony przez deweloperów. Według mnie możliwość w nim tkwiące są ogromne.

Jak oceniacie tą aktualizację Vibera?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona