Phonejoy Hub – jak zmienić swój smartfon w komputer

Dotychczas na rynku próżno było szukać rozwiązania, które pozwalałoby uczynić z naszego urządzenia z Androidem komputer. Jednak dzięki Phonejoy Hub może się to zmienić. Co czyni tą usługę wyjątkową?

Aby móc korzystać z dobrodziejstw Phonejoy Hub musimy zainstalować najpierw odpowiednią aplikację. Potem wystarczy połączyć się z np. monitorem lub telewizorem za pomocą specjalnej stacji dokującej z kablem HDMI. Cieszy fakt, że ta podstawka pozwoli na bardzo szybkie doładowanie smartfona.

Z kolei klawiatura Phonejoy Hub ma wbudowany klawisze funkcyjne Androida, przycisk do wywołania Google Now oraz duży panel dotykowy. Myślę, że w erze post-PC takie rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Przecież część flagowych urządzeń dysponuje olbrzymią mocą obliczeniową (jedyne ograniczenie stanowi thermal throotling – przegrzewanie się niektórych układów).

Z czasem będzie pojawiać się coraz więcej akcesoriów, które pozwolą na korzystanie z Huba. W końcu to one stanowią najważniejszy element całej usługi. Mam nadzieję, że producenci szybko podchwycą ten niesamowity pomysł.

Całość w akcji możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

https://youtu.be/_KrefSmGbOc

Po więcej informacji zapraszam na stronę twórców Phonejoya na Kickstarterze.

Cała akcja wygasa 19 kwietnia 2015 roku. Kwota, która musi zostać zebrana, aby projekt wszedł w życie, wynosi 150000 dolarów.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona