Ważne

Promocja: iPad Air 2 16GB z LTE za 2099 złotych

Sprzęt Apple zawsze mocno trzyma swoją cenę z momentu rynkowej premiery – to prawda znana nie od dziś. Rzadko zdarza się, by można było kupić smartfony, tablety czy inne urządzenia z logo nadgryzionego jabłka taniej (mam na myśli nówki-sztuki, a nie używane). Dziś nadarza się okazja, by wejść w posiadanie iPada Air 2 16GB z LTE za 2099 złotych.

Na pewno zastanawiacie się czy jest to dobra cena. Cóż, gdyby nie była – na pewno bym nie napisała o tej promocji. Otóż w oficjalnym Apple Store iPad we wspomnianej konfiguracji kosztuje 2599 złotych. Natomiast porównywarki cenowe wykazują, że najwięcej ofert jest w cenie ok. 2249 złotych. Widać zatem wyraźnie, że 2099 złotych to dobra cena – można zaoszczędzić ok. 150 złotych (tym bardziej, że za 2099 złotych w Apple Store można kupić iPada Air 2, owszem, ale WiFi).

Jeśli ktoś jest zainteresowany iPadem Air 2 16GB LTE, musi się pośpieszyć z zakupem. Promocja trwa bowiem tylko do końca dzisiejszego dnia (tj. 23.03.) i dostępne są tylko cztery sztuki urządzenia w tej cenie.

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona