Ważne

Samsung SM-P350 (Galaxy Tab A Plus) trafił do FCC

W czerwcu ubiegłego roku Samsung zaprezentował swoją najnowszą serię tabletów: Galaxy Tab S (nowojorskiej premiery długo nie zapomnę… :)). Od tego czasu minęło już dziewięć miesięcy, które spokojnie wystarcza do „spłodzenia” nowego produktu. Premiera kolejnych przedstawicieli serii to już tylko kwestia czasu. Pokazują to kolejne informacje.

Tym razem 8-calowy SM-P350 pojawił się w amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności. Jak doskonale wiecie, każdy sprzęt, który debiutuje w Ameryce, przed premierą mu przejść przez ręce pracowników tego urzędu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jego oficjalna prezentacja jest tuż za rogiem. Wciąż jednak nie wiadomo kiedy.

Samsung Galaxy A Plus, bo taką nazwę ma podobno przyjąć SM-P350, ma być jednym z dwóch przedstawicieli nowej serii koreańskiego producenta, w której oferować będzie sprzęt z ekranami o proporcjach 4:3. Ten model ma mieć przekątną 8″ i rozdzielczość 1024 x 600 pikseli.

Wśród pozostałych parametrów technicznych produktu ma się znaleźć przede wszystkim procesor Qualcomm Snapdragon 410, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, Androida Lollipop oraz akumulator o pojemności 4200 mAh. Całość ma zostać zamknięta w obudowie o grubości 7,4 mm i, co ciekawe, mówi się również, że SM-P350 będzie posiadał rysik S-Pen.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona