Ważne

King of Thieves już dostępne w Google Play

Rosyjskie studio Zeptolab znane jest posiadaczom tabletów i smartfonów głównie za sprawą logiczno-zręcznościowej serii Cut the Rope. W zeszłym miesiącu w App Store pojawiła się ich nowa produkcja – King of Thieves – będąca prostą platformówką wyposażoną w kilka interesujących pomysłów. Teraz tytuł ten pojawił się wreszcie również w sklepie Google Play.

Sami twórcy określają swoje najnowsze dzieło mianem “Platformówki PVP”, co nie oznacza jednak, że podczas gry będziemy stawać do bezpośredniej walki z innymi graczami. Zamiast tego przyjdzie nam wielokrotnie zmierzyć się z zaprojektowanymi przez nich torami przeszkód, broniącymi dostępu do zgromadzonych przez nich skarbów. Każda udana kradzież przybliży nas zaś do upragnionego tytułu Króla Złodziei. Należy jednak pamiętać o tym, że również i nasze skarby mogą paść ofiarą rywali, dlatego też należy zawsze dbać o to, by nasza kryjówka była odpowiednio zabezpieczona rozmaitymi pułapkami i przeszkodami. By nie było jednak zbyt łatwo po stworzeniu swojego własnego toru przeszkód musimy udowodnić, że jego ukończenie jest możliwe, pokonując go dwa razy z rzędu. Wszystko to okraszono całkiem sympatyczną, rysunkową grafiką oraz (niestety) dość sporą dawką mikropłatności.

Gra King of Thieves dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

 

Komentarze

  • Ale to już od 6 dni :P

    • Newsy growe pojawiają się u nas z różną częstotliwością i aktualnością. To dla nas tylko dodatek do głównej tematyki. Nie tak, jak u Ciebie :)

  • Mariusz

    Nie polecam. Grałem na iphonie, gra wciąga, ale zabijają ją “mikro”płatności. Zdecydowanie wolałbym grę za 10zł, ale z równymi szansami.

  • pii

    Ruskiej gry bym nie radził w tych czasach ściągać

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona