Ważne

Allview E3 Sign z czytnikiem linii papilarnych za 899 złotych

Firma Allview w połowie lutego podgrzewała atmosferę wypuszczając informację, że „w przyszłym tygodniu” zaprezentuje swój pierwszy smartfon z czytnikiem linii papilarnych. Termin się nieco oddalił, ale wreszcie poznaliśmy wszelkie informacje dotyczące tego urządzenia. Poznajcie Allview E3 Sign.

Jak łatwo odgarnąć, sugerując się również nazwą, jego największą zaletą ma być wspomniany czytnik linii papilarnych. O ile wśród high-endowych smartfonów stało się to w ostatnim czasie normą, tak w tanich urządzeniach (do 1000 złotych) wydaje mi się, że jest to pierwszy sprzęt z czytnikiem (jeśli kojarzycie inny – dajcie koniecznie znać w komentarzach).

Z ciekawszych rzeczy warto zwrócić uwagę na obsługę telefonu za pomocą gestów, oferowany port podczerwieni z możliwością sterowania urządzeniami (jako np. pilot do telewizora) oraz ochronę przeciwdotykową, która ma zapobiegać przed niechcianym odblokowaniem telefonu.

No dobrze, a jak przedstawiają się parametry techniczne telefonu? E3 Sign został wyposażony przede wszystkim w 5,5-calowy wyświetlacz IPS OGS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3GHz z Mali-400MP2 i 2GB RAM oraz Androida 4.4 KitKat. Do naszej dyspozycji jest aparat 8 Mpix (Sony IMX219), kamerka 2 Mpix, 16GB pamięci rozszerzalnej dzięki slotowi kart microSD oraz akumulator o pojemności 2800 mAh. Co ważne dla wielu, smartfon oferuje obsługę dwóch kart SIM (dual SIM).

Allview E3 Sign został wyceniony na 899 złotych i aktualnie dostępny jest w przedsprzedaży.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona