Ważne

D-Link również próbuje swoich sił na rynku tabletów. Poznajcie model D100

Tablety stały się już tak ogólnodostępne, że nawet producent rozwiązań sieciowych postanowił mieć choć jeden takowy produkt w swojej ofercie. Mowa o modelu D100 pochodzącym od D-Link.

Patrząc na zdjęcie prasowe urządzenia nie mogę oprzeć się wrażeniu, że już je gdzieś widziałam. Na pewno wydaje Wam się tak samo, bowiem tablet ten wygląda bardzo podobnie do produktów, które debiutowały w zeszłym roku lub nawet dwa lata temu i nawet parametrami technicznymi je przypomina. Tym bardziej, że wiele wskazuje na to, że D-Link wszedł w komitywę z którąś z chińskich fabryk i na obudowę masowego produktu postanowił wrzucić swoje logo. I nie ma w tym nic ani dziwnego, ani złego.

Jeśli chodzi o specyfikację, również biorąc pod uwagę cenę końcową modelu, nie powala na kolana. Mamy tu wyświetlacz IPS o przekątnej 7,85″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3GHz z 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 16GB pamięci rozszerzalnej dzięki microSD oraz Androida 4.4.2 KitKat. Na osłodę otrzymujemy 3G z możliwością przeprowadzania rozmów telefonicznych, GPS oraz Bluetooth.

D-Link wycenił tablet D100 na 13550 rupii indyjskich, czyli, w przeliczeniu, ok. 815 złotych.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona