Ważne

Five Nights at Freddy’s 3 już dostępne w Google Play

Ogromny sukces pierwszej części Five Nights at Freddy’s był niemałym zaskoczeniem dla jej twórcy, który jednak postanowił kuć żelazo póki gorące i szybko zabrał się za stworzenie jej kontynuacji. Gdy „dwójka” okazała się równie dużym hitem wiadomo było już, że premiera kolejnej części jest tylko kwestią czasu.

Pod koniec stycznia Scott Cawthon oficjalnie potwierdził, że prace nad Five Nights at Freddy’s 3 znajdują się już na finiszu, a wczoraj tytuł ten zadebiutował wreszcie w sklepie Google Play. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami fabuła trzeciej odsłony serii rozgrywa się trzydzieści lat po zamknięciu upiornej pizzerii będącej miejscem akcji dwóch poprzednich części. W tym czasie lokal zdążył przekształcić się w ruinę a jego mroczna historia stała się po prostu kolejną miejską legendą. Stan ten trwałby najpewniej dalej, gdyby nie nowy właściciel budynku, który wymyślił sobie, że koszmarne wydarzenia które rozegrały się w lokalu kilka dekad temu stanowić będą świetny wabik na spragnionych mocnych wrażeń klientów. Jak nietrudno zgadnąć szybko okaże się, że akurat ta miejska legenda kryła w sobie więcej niż ziarenko prawdy, a przywracanie lokalu do życia nie było wcale najlepszym pomysłem.

Gra Five Nights at Freddy’s 3 dostępna jest do nabycia w sklepie Google Play, gdzie kosztuje obecnie 13,99 zł. Przed zakupem można też wypróbować darmową wersję demonstracyjną. Posiadacze urządzeń firmy Apple będą musieli niestety jeszcze trochę poczekać (chociaż znając tempo pracy Scotta Cawthona nie będą oni czekać zbyt długo).

Five Nights at Freddy's 3 
Five Nights at Freddy's 3 Demo 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona