[MWC 2015] Transmisja konferencji HTC – obejrzyj ją razem z Tabletowo

Za nami już konferencja Acera i Huawei. W przypadku tych dwóch producentów nie mogliśmy śledzić transmisji z ekranu naszego komputera. W przypadku HTC jest nieco inaczej. Już za dosłownie chwilę zaczyna się stream z konferencji. Obejrzyjmy ją razem!

Wszyscy dobrze wiemy, prezentacji jakiego urządzenia możemy się spodziewać. Oczywiście gwiazdą konferencji będzie kolejny flagowy model z serii One. Wiemy o nim już całkiem sporo: znana jest specyfikacja, cena i wygląd. Czy taki rzeczywiście będzie najnowszy flagowiec od HTC? Wszystkiego dowiemy się podczas transmisji z konferencji, która zaczyna się o równej 16:00 (o ile oczywiście nie będzie jakiś opóźnień).

http://youtu.be/BWhM_oHr558

Oczywiście po zakończeniu konferencji opiszemy wszystkie najważniejsze nowości zaprezentowane przez HTC.

Komentarze

 • mymek

  Czyli jednak… a zapowiadało się tak fajnie…

 • K(r)ISS

  Jak dla mnie to ogrzany kotlet z dodatkiem jakiegoś sosu, aby jeszcze ten kotlet jakoś smakował. HTC będzie już powoli znikać z rynku i odejdzie w niepamięć.

  Szkoda. Ostatni dobry motel tej firmy to HTC One m7

 • odins91

  Udana kontynuacja – szkoda że odbyło się bez efektu “Wow”

 • Piotr Gutkowski

  I wyszło chyba najgorsze co mogło być. Zamiast rewolucji mamy ewolucję M8. Najgorsze jest dla mnie to źe Ci wszyscy pracownicy HTC wierzyli w to co mówią. Może nowe materiały i mocniejsze “bebech” w ich mniemaniu to coś na miarę nowości.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona