Ważne

Hannspree Hannspad SN14T75B – kolejny 10,1-calowy budżetowiec

Produkty firmy Hannspree na polskim rynku są dostępne wybiórczo – albo są, albo ich nie ma. W przypadku tabletów już nie pamiętam jak dawno trzymałam w rękach jakąś sztukę z jej logo na obudowie. Nie znaczy to jednak, że Hannspree nie wprowadza do swojej oferty kolejnych urządzeń tego typu. Najnowszym jest model Hannspad SN14T75B.

Jest to kolejny produkt będący przedstawicielem niskiej półki cenowej. Urządzenie wyceniono na 109 euro, co już sugeruje, że nie możemy od niego wymagać nad wyraz interesujących parametrów. Stwierdzić mogę, że są bardzo przeciętne – nawet w tej cenie.

Otóz na pokładzie Hannspad SN14T75B znalazło się miejsce dla 10,1-calowego ekranu IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB pamięci operacyjnej RAM oraz czterordzeniowego procesora Mediatek MT8312 o częstotliwości taktowania 1,3GHz. Tablet oferuje 8GB pamięci wewnętrznej, a za jego czas działania odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh.

Urządzenie zostało wyposażone w aparat 2 Mpix i kamerkę 0,3 Mpix i waży 500 gramów. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona