Ważne

Pierwszy tak szczegółowy render przedstawiający Samsunga Galaxy S6 Edge

Premiera Samsunga Galaxy S6 i wersji Edge już 1 marca (tak, to ta najbliższa niedziela). W sieci pojawiło się już całe mnóstwo spekulacji odnośnie parametrów technicznych obu modeli, ale wciąż nie jesteśmy do końca pewni, jak urządzenia te będą wyglądały. Dziś za sprawą amerykańskiego T-Mobile w sieci pojawił się najbardziej szczegółowy render Galaxy S6 Edge, z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory.

Widoczna jest prawa krawędź smartfona z zachodzącym na nią zakrzywionym wyświetlaczem (prawdopodobnie tak samo będzie przy lewej krawędzi) oraz włącznikiem. Gdy przyjrzymy się nieco bardziej, po prawej stronie, tj. pod ekranem dojrzymy przycisk Home, który sprawia wrażenie bardzo delikatnie wystającego z obudowy (albo w ogóle, z tej perspektywy trudno określić). Po lewej stronie grafiki natomiast, czyli nad ekranem, ledwo widoczny jest obiektyw przedniego aparatu, głośnik do rozmów głosowych oraz logo Samsunga.

Warto jednak zwrócić uwagę na samo wzornictwo Samsunga Galaxy S6 Edge, które zdecydowanie może się podobać. Wciąż nie jest do końca jasne, z jakich materiałów zostanie wykonany ten model, a powyższy render nie daje żadnego potwierdzenia. Mówi się jednak o aluminium, przy którego krawędziach, jak widzimy, będzie poprowadzona srebrna, lekko ścięta ramka, dodająca produktowi uroku.

Nie ukrywam, że ta grafika sprawiła, że z większym zainteresowaniem czekam na premierę Galaxy S6 Edge. Znając jednak życie, pełny wygląd tego produktu poznamy jeszcze przed targami w kolejnych „przeciekach”…

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona