Frozen Synapse za darmo w App Store

Frozen Synapse to tytuł, którego nie trzeba chyba przedstawiać fanom komputerowych gier strategicznych. W ciągu kilku lat od premiery udało mu się bowiem zebrać całą masę pozytywnych recenzji, wiele nagród i spore grono oddanych graczy.

Teraz z okazji premiery gry Frozen Cortex studio Mode 7 postanowiło udostępnić swój poprzedni hit za darmo w internetowym sklepie z aplikacjami App Store. Jeśli więc lubicie gry, w których liczy się głównie umiejętność planowania kolejnych ruchów, a jeszcze nie mieliście okazji zmierzyć się z Frozen Synapse, teraz nadszedł dobry czas by nadrobić zaległości. Warto też dodać, że promocja obejmuje zarówno wersję na tablety, jak i na smartfony firmy Apple, oraz że rozszerzenie Frozen Synapse Red, wprowadzające między innymi nowe misje i tryby gry, nadal pozostaje niestety płatne (1,99 euro).

Gra Frozen Synapse dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store. Niestety, nie wiadomo jeszcze jak długo utrzyma się wspomniana promocja, dlatego też lepiej nie czekać zbyt długo z pobraniem gry. Wersja na tablety z systemem Android dostępna jest do nabycia w Google Play, gdzie kosztuje 10,59 zł.

Frozen Synapse  
Frozen Synapse (iPhone) 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona