Ważne

Świetnie wyglądający Lenovo Vibe Shot ma zadebiutować na MWC 2015

Wydaje mi się, że aktualnie niewiele smartfonów jest nas w stanie czymkolwiek zaskoczyć, jeśli chodzi o wzornictwo. Z tym większym zaciekawieniem czekam na oficjalną premierę Lenovo Vibe Shot, który – przynajmniej na renderach – prezentuje się nad wyraz interesująco. Jeśli uważacie tak samo, jak ja, zerknijcie do dalszej części wpisu po prawdopodobną specyfikację modelu.

Lenovo Vibe Shot ma oferować przede wszystkim aparat BSI 16 Mpix z potrójną diodą doświetlającą, którą wyraźnie widać na załączonych grafikach. Na obudowie widoczny jest również dedykowany przycisk, będący fizycznym spustem migawki. Już samo to daje nam wyraźny znak, że będziemy mieli do czynienia z telefonem, którego główną grupą docelową będą miłośnicy mobilnej fotografii.

Spekuluje się, że nadchodzący smartfon Lenovo będzie posiadał 5-calowy wyświetlacz Full HD, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 (64-bit), 3GB RAM, LTE, WiFi, Bluetooth 4.1 i 32GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej dzięki slotowi kart microSD. Do tego ma działać pod kontrolą Androida w wersji 5.0 Lollipop. Więcej tak naprawdę do szczęścia nie trzeba – wiele bowiem wskazuje na to, że w jego przypadku będziemy mieć do czynienia ze świetnie prezentującym się smartfonem z dobrymi parametrami i świetnym (mam nadzieję, że też w rzeczywistości) aparatem.

Wszelkich informacji odnośnie Lenovo Vibe Shot powinniśmy się dowiedzieć podczas targów MWC 2015 – już na początku marca.

lenovo-vibe-shot-leak1

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona