Ważne

HERE Maps z aktualizacją dla Androida i Windows Phone

Aplikacja HERE Maps, podstawowe mapy i nawigacja dla Windows Phone stała się niedawno jedną z najpopularniejszych mapowych aplikacji również dla Androida.

Twórcy ogłosili ostatnio aktualizację map o nowe regiony i funkcje. Oprócz nowych krajów (wreszcie mamy Fidżi!!!), uszczegółowiono informacje o terenach, które wykraczają znacznie poza drogi i granice miast. Zwiększono dokładność wyświetlania rzek, jezior i innych zbiorników wodnych, które do tej pory prezentowały się znacznie gorzej niż u konkurencji choćby ze strony Google Maps.

germwat

Zaktualizowano też i rozszerzono możliwości funkcji Transport, poprawiając między innymi geograficzne rozmieszczenie poszczególnych tras komunikacyjnych, co do tej pory często było bolączką (trasy przedstawiane jako proste odcinki). Na screenach przedstawiono poprawioną wersję, która wreszcie cechuje się zauważalnie większą dokładnością.

Użytkownicy Androida dostaną powiadomienie i powinni postępować zgodnie ze zrzutami poniżej. Właściciele telefonów z WP muszą ręcznie sprawdzić aktualizację map:

ustawienia > aplikacje > mapy > wyszukaj aktualizacje.

Komentarze

 • Patryk

  Nie mogę zaktualizować map mimo dostępu do internetu wyskakuje mi komunikat o braku internetu?

 • Arek P

  Można w mapach here na androida:
  – wybrać punkt przez który chce się jechać (via)
  – wybrać typ trasy (szybka, krótka itp)

  ??

 • :-)

 • damian

  Podobnie jak Arek P chciałem zapytać o funkcje
  – wybór punku (via)
  3 lata temu na here Maps dojechałem do Budapesztu, ale trasę musiałem dzielić na odcinki. Jeśli więc w obecnej wersji jest możliwość wyboru punku to będzie to dla mnie IDEALNA mapa :)

 • pcz_07

  Dobry news:)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona