Ważne

Promocja: Dell Venue 7 z 16GB pamięci za 399 złotych

W ostatnim czasie sporo sklepów internetowych wprowadziło do swoich ofert jednodniowe promocje (dwukrotny „Gorący strzał” w X-KOM, „Hit Dnia” w Sferis czy po prostu „Okazja” w Komputroniku). W ostatnim z nich można dziś znaleźć Dell Venue 7 drugiej generacji za 399 złotych.

Standardowa cena tego produktu w sieci to 499 złotych, jednak od niedawna można go wyrwać w niektórych sklepach również za 449 złotych. Wciąż jednak jest to o 50 złotych więcej niż w dzisiejszej ofercie Komputronika, przez co zaoszczędzoną kwotę można wykorzystać na przykład na kartę pamięci do tabletu czy etui. Jako ciekawostkę dodam jedynie, że ze 100 dostępnych sztuk w momencie publikacji tego newsa sprzedanych zostało już 36.

W tej cenie otrzymujemy przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, procesor Intel Atom Z3460, 1GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalne dzięki slotowi kart microSD. Za czas pracy modelu odpowiada akumulator o pojemności 4500 mAh, a wśród pozostałych parametrów znajdziemy aparat 5 Mpix, kamerkę 1 Mpix, Bluetooth i Androida 4.4.4 KitKat.

Oczywiście na łamach Tabletowo znajdziecie recenzję Dell Venue 7.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona