Ważne

Nadchodzi Auria Pro – Auria i Auria LE 50% taniej w App Store

Oprogramowanie Auria firmy WaveMachine Labs już od kilku lat cieszy się w pełni zasłużoną opinią jednej z najbardziej rozbudowanych, tabletowych aplikacji typu DAW (Digital Audio Workstation). Już niedługo w sklepie App Store pojawi się jej następne wcielenie, noszące nazwę Auria Pro. Z tej okazji ceny dwóch aktualnie dostępnych wersji aplikacji (standardowej i LE) zostały obniżone o połowę.

Auria to aplikacja pozwalająca nam wykorzystać tablety firmy Apple w roli 48-ścieżkowych cyfrowych rejestratorów, wyposażonych w naprawdę bogatą paletę wbudowanych wirtualnych narzędzi i efektów. Interfejs użytkownika został tu oczywiście zaprojektowany od podstaw pod kątem pracy na małym ekranie i obsłudze za pomocą dotyku. Wszystko to czyni z niej ciekawą propozycję dla osób poszukujących czegoś bardziej rozbudowanego niż darmowy Garageband.

Najnowsza wersja aplikacji, której premierę zapowiedziano na wiosnę tego roku, rozszerzy jej funkcjonalność wprowadzając między innymi nowy, poprawiony interfejs użytkownika, wbudowany sekwencer MIDI oraz funkcję Warp zbliżoną do tej znanej chociażby z programu Ableton Live. Aplikacja będzie kosztowała najprawdopodobniej około 50 euro, jednak posiadacze standardowej wersji programu Auria będą mogli nabyć upgrade do wersji Pro znacznie taniej.

Aplikacje Auria i Auria LE są dostępne do nabycia w App Store, gdzie kosztują obecnie 24,99 euro i 12,99 euro. Nie wiadomo jak długo utrzymają się ceny promocyjne, ale sporo wskazuje na to, że po premierze aplikacji Auria Pro staną się one standardowymi cenami wspomnianych aplikacji.

AURIA  
AURIA LE 

Komentarze

 • robson82

  dlaczego wszystko co fajniejsze z programów muzycznych wychodzi tylko na iosa….. A windows i android to pies ?

  • Aske

   Lollipop, czyli pierwsza wersja Androida która (podobno) rozwiązuje problemy systemu z latencją audio i pozwala na obsługę zewnętrznych urządzeń audio-usb, znajduje się dopiero na nieco ponad 1,5% urządzeń. Grono potencjalnych użytkowników jest po prostu zbyt małe, by opłacało się poświęcać czas na tworzenie androidowych wersji.

   Jeśli zaś chodzi o Windows, to myślę że prędzej czy później doczekamy się dotykowych trybów działania w najpopularniejszych aplikacjach typu DAW.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona