Ważne

Allview V1 Viper L z dual SIM debiutuje w Polsce w cenie 549 złotych

Kolejny 5-calowy smartfon z dual SIM debiutuje na polskim rynku. Tym razem jest to Allview V1 Viper L, który wyceniony został na 549 złotych. Co otrzymujemy w tej cenie?

Zacznijmy od wyświetlacza, bo jest to najważniejszy komponent każdego urządzenia mobilnego – mamy tu matrycę o przekątnej 5″ i rozdzielczości 854 x 480 pikseli i, niestety, brak jakichkolwiek informacji odnośnie IPS.

Za działanie telefonu odpowiada czterordzeniowy procesor Cortex A7 o częstotliwości taktowania 1,3GHz (prawdopodobnie zatem MediaTekMT6582/M) wspierany przez 1GB RAM oraz Android w wersji 4.4.2 KitKat. Co ważne jednak, na stronie Allview znajdziemy adnotację, że telefon otrzyma aktualizację do wersji 5.0 Lollipop. Niestety, nie ma jednak podanej żadnej konkretnej daty.

Idźmy dalej. Nie spodziewajcie się LTE – pod maską znajdziemy dwa sloty kart microSIM, obsługujące 3G. Urządzenie jeszcze oferuje aparat 5 Mpix z nagrywaniem wideo w Full HD (30 fps) i diodą doświetlającą, kamerkę 2 Mpix, GPS, Bluetooth 4.0, WiFi, radio, slot kart microSD, microUSB, a za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 1950 mAh. Obudowa ma 8,6 mm grubości.

Z tego, co zauważyłam, Allview V1 Viper L aktualnie dostępny jest jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony firmy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona