Ważne

Medion Lifetab S8312 w dobrej ofercie w niemieckim Aldi

Podczas gdy w Polsce wciąż królują 8-calowe tablety z ekranami o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, za naszą zachodnią granicą szykuje się całkiem ciekawa promocja na urządzenie z wyświetlaczem o wyższej rozdzielczości – 1920 x 1200. Jeśli zatem mieszkacie w zachodniej części kraju i jesteście zainteresowani tego typu sprzętem, być może ten news okaże się dla Was przydatny.

Mowa o Medion Lifetab S8312, który piątego lutego trafi do oferty sieci sklepów Aldi w cenie wynoszącej 179 euro (ok. 750 złotych). To dobra cena, biorąc pod uwagę oferowane przez ten sprzęt parametry techniczne.

Zacznijmy może od tego, że jest to sprzęt z wewnętrznym modemem 3G, który już na wstępie podnosi jego wartość. Za jego działanie odpowiada połączenie ośmiordzeniowego procesora Mediatek MT8392 z 2GB pamięci operacyjnej RAM i Androidem w wersji 4.4 KitKat (raczej bez szans na aktualizację do 5.0 Lollipop). Jak już wspomniałam, jego 8-calowy ekran (IPS) wyświetla treści w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

Urządzenie oferuje ponadto 16GB pamięci wewnętrznej, GPS, Bluetooth, WiFi, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, slot kart microSD oraz port podczerwieni. Za czas działania urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 4500 mAh.

Komentarze

 • janko

  Dla Niemca może być dobre i tanie, a dla Polaka kiepskie i drogie,
  często kupione od tego samego Niemca, który innemu Niemcowi sprzedaje
  dobre i tanie.

  Kiedyś masowo jeździło się do Berlina po kolorowe telewizory. Widać niewiele się zmieniło przez ostatnie 30 lat.

  • Lizergamid

   Taaa, dziś masowo jeździmy do Berlina po tablety i smart tv, zwłaszcza do Aldika.

 • Monstrual

  Powyższy artykuł może wprowadzić w błąd. Promocja obowiązuje w sklepach Aldi Sued. Próżno szukać tego tabletu w Aldi Nord, czyli w górnej/północnej części Niemiec (czytaj: graniczącej z Polską). Dłuższa wyprawa.
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/95/Aldi_in_Europe_2007.PNG

 • Przyznaję, że ma Pan rację. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

  • Paweł

   Kasiu, co myślisz o Medionie p8911? Coś lepszego do 800 złotych?

 • dziadPol..

  dobre i tanie 750 zl moze dla niemca bo on zarabia w euro to dla niego tanie jak barszcz.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona