Ważne

ZTE Blade L3 to przeciętny 5-calowiec, który od samego początku posiada Androida 5.0

W ostatnich dniach mogliśmy przeczytać o dwóch nowych urządzeniach ZTE, Blade V2 oraz Blade S6. Drugi z wymienionych modeli został zapowiedziany od razu z Androidem 5.0 Lollipop. Teraz chińska firma zaprezentowała kolejne urządzenie, które pracuje pod kontrola najnowszego systemu Google.

ZTE Blade L3 to 5-calowy smartfon, który wyświetla obraz o rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Za moc odpowiada w nim 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6582 o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 8-megapikselowy aparat główny (na przednim panelu jest 2 mpix matryca), 8 GB pamięci wbudowanej oraz baterię o pojemności 2000 mAh. Model ten będzie dostępny w wielu różnych kolorach.

Nie jest znana na razie jego cena, ani dostępność, ale możemy zakładać, że nie będzie to drogie urządzenie. Oczywiście plusem tego modelu jest to, że już od samego początku będzie pracować pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop. Możemy mieć nadzieję, że inni producenci pójdą śladem ZTE i nawet budżetowce będą pojawiać się z nową wersją systemu Google.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona