Ważne

Warhammer 40,000: Carnage na iOS i Androida 80 procent taniej

Uwaga fani Warhammer 40,000. Przez ograniczony czas tytuł Carnage dostępny jest o osiemdziesiąt procent taniej niż zwykle!

W tym tytule wcielamy się w jednego z przedstawicieli XIII legionu Space Marines – Ultramarines. Do dyspozycji mamy szereg broni, w tym chociażby Chainsword czy Bolguna.  Mamy tu do czynienia z polem bitwy podzielonym na linie i jednostkami poruszającymi się po ustalonych drogach.

Przez pewien czas Carnage dostępny będzie jedynie za jeden dolar, więc powinniście się śpieszyć!

Mianem Warhammer 40,000 określane jest fikcyjne uniwersum opisane przez twórców na potrzeby gry. Jest to ponury świat w odległej przyszłości, targany brutalnymi konfliktami. Jednymi z jego głównych bohaterów są Kosmiczni Marines (ang. Space Marines) – monolityczni, nadludzko sprawni wojownicy, wyznający podobny do średniowiecznego kodeksu rycerskiego etos, strzegący Imperium – ogromnego, galaktycznego państwa ludzkości.


Komentarze

  • Szpryc94

    Taka drobna uwaga :D piszecie o grze w uniwersum Warhammera 40 000, a opis jak i grafika główna jest z uniwersum Warhammera Fantasy Battle :D to są dwa różne uniwersa opracowywane tylko przez tą samą firmę :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona