Ważne

Wyciekły podobno oficjalne zdjęcia HTC One M9

Evan Blass, znany jako @evleaks, opublikował grafikę, na której możemy dostrzec wszystkie dotychczasowe wersje HTC One oraz najnowszego, nadchodzącego One M9. Czy właśnie tak urządzenie ostatecznie będzie wyglądało?

Na zdjęciu możemy dostrzec dwie wersje HTC One M9. Oprócz zwykłej wersji zamieszczono na nim HTC One M9 Plus z czytnikiem linii papilarnych. Od góry w obu modelach widoczna jest sporej wielkości soczewka aparatu frontowego, która może posiadać matrycę nawet 13 Mpix, podobnie jak w HTC Desire Eye.

B8cIdk3CYAEzATg

Szczerze mówiąc, HTC One M9 będzie wyglądał znakomicie, jeśli rzeczywiście jego wygląd będzie jak na powyższym zdjęciu. A Wy co myślicie o takim wyglądzie najnowszego flagowca od HTC?

Jeśli chcecie prześledzić wcześniejsze plotki o HTC One M9 i jego wszystkich wersjach, odsyłam do wpisu sprzed kilku dni. Premiera tych smartfonów planowana jest na początek marca podczas trwających wtedy w Barcelonie targów MWC 2015.

Komentarze

 • Michał

  Wstawcie to zdjęcie jeszcze raz, bo widać połowę M7 i półtora M8, a renderu M9 nie widać w ogóle. Dla innych może to być mylące, ale dobrze że widziałem to wcześniej “z pierwszej ręki” od Evana.

  • mymek

   Klikając na obrazek widać wszystko.

 • Paweł

  Szkoda, że po to, aby zmniejszyć obudowę zrezygnowali z głośników z przodu. Mam M8 i sprawdzają się świetnie. Odkąd go posiadam przestałem w ogóle używać tableta, bo wszystkie filmiki wolę oglądać na nim właśnie przez jakość dźwięku

  • jarow13

   są głośnik tylko że są to szczelinowe przyjrzyj się bardziej gzdjęciu a zobaczysz

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona