Ważne

Combo Queen – dynamiczna zręcznościówka w stylu retro

Twórcy gry Combo Queen mieli jeden prosty cel: stworzyć bezkompromisową naparzankę w stylu retro, w której skąpo odziana blond heroina będzie siekać hurtowe ilości wrogów za pomocą toporów. Jak łatwo się domyślić założenia tego typu podziałały jak wabik na graczy, dlatego też zbiórka pieniędzy za pośrednictwem serwisu Kickstarter była tylko formalnością.

Teraz tytuł ten wylądował wreszcie w sklepie z aplikacjami App Store, dzięki czemu wszyscy fani opętańczego stukania palcami w ekran mogą spróbować swoich sił w starciu z zastępami rozpikselowanych wrogów. Mechanika gry nie należy do najbardziej skomplikowanych: prawa strona ekranu odpowiada za atak, lewa za blok. Sęk w tym, że wszystkie czynności trzeba wykonywać w idealnym rytmie, a nawet minimalne opóźnienie może okazać się tragiczne dla naszej bohaterki, która w przeciwieństwie do swoich koleżanek z innych gier jest strasznie wrażliwa na uderzenia. Twórcom gry udało się też umieścić w niej proste elementy RPG, takie jak możliwość rozwijania postaci i ulepszania jej ekwipunku. Wszystko to okraszono zaś naprawdę świetną oprawą wizualną w stylu retro oraz pasującą do niej ścieżkę dźwiękową.

Gra Combo Queen dostępna jest do nabycia w sklepie App Store gdzie kosztuje obecnie 1,99 euro. Wersja na tablety z systemem Android powinna pojawić się w sprzedaży niebawem.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona