Ważne

Spekulacje: czy Apple zrównuje się z Samsungiem?

Wyniki sprzedaży czołowych producentów są niczym słowa naszych polityków – nieprzewidywalne i coraz ciekawsze. Z miesiąca na miesiąc producenci odnotowują straty i zyski, a według WSJ cydrowy producent z Cupertino zaskoczy nas w najbliższym raporcie.

Apple ostatnio coraz bardziej zaskakuje chociażby nową gamą urządzeń, które mogą zachęcić zwolenników sprzętu od innych producentów. Można nie lubić tej marki, ale trzeba przyznać, że strategia obrana przez „górę” nie jest najgorsza, chociaż sprzeczna z wizją założyciela firmy. Nie dziwi więc fakt, iż specjaliści spekulują, że wyniki sprzedaży Apple będą w tym okresie ponadprzeciętne.

Apple-iPad-Air-Pro-3D-renders 5

Zdaniem pracowników redakcji WSJ, Apple ma spore szanse na przegonienie jednego ze swoich największych rywali w sprzedaży urządzeń mobilnych. Mowa o Samsungu, który w ostatnim czasie zanotował spadek sprzedaży produktów. W trzecim kwartale ubiegłego roku o dziewięć procent, bo z 34 na 25.

Warto zaznaczyć, iż są to wyłącznie spekulacje, ponieważ Apple nie opublikowało w ostatnim czasie żadnych raportów finansowych. A czy Wy uważacie, że firma z Kalifornii przegoni Koreę?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona