Ważne

Nietypowa gra logiczna FRAMED za darmo w App Store

Gra FRAMED pojawiła się w App Store w listopadzie zeszłego roku i z miejsca wywołała wokół siebie dość spore zamieszanie. Recenzenci rozpływali się w zachwytach nad pomysłowością jej twórców, a jurorzy obsypywali ją nagrodami na rozmaitych konkursach i festiwalach. Teraz, z okazji Dnia Australii, studio Loveshack zdecydowało się udostępnić swój hit za darmo dla wszystkich graczy.

Tym co zadecydowało o sukcesie FRAMED była niesamowicie oryginalna mechanika rozgrywki. Każdy etap gry to prosty komiks, który niestety przeważnie kończy się dla głównego bohatera w dość nieprzyjemny sposób. Zadaniem gracza jest przestawienie poszczególnych paneli w taki sposób, by nasz podopieczny wyszedł cało z kłopotów. Początkowo może się to wydawać dość banalnym zadaniem, jednak z czasem liczba paneli rośnie a przedstawione w nich zagadki stają się coraz trudniejsze. Na uwagę zasługuje też ciekawa, minimalistyczna oprawa graficzna oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Gra FRAMED dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store, jednak nie wiadomo jak długo utrzyma się ta promocja. Na wszelki wypadek radzę więc nie zwlekać zbyt długo z dodaniem tego tytułu do swojej kolekcji.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona